UM - motorcycles


DOBRÝ DESIGN JE KOMBINACÍ FUNKČNOSTI, TECHNOLOGIÍ, ZOHLEDNĚNÍ LIDSKÝCH POTŘEB A KRÁSY. DOBRÝ DESIGN PŘINÁŠÍ SVĚTU NĚCO NOVÉHO, ODLIŠNÉHO A POKROKOVÉHO.


Nepřehlédnutelní rebelové

UM je motocyklová značka pocházející z USA. Zakladatelé, rodina Villegasů, značku poprvé zaregistrovali na patentovém úřadě na počátku tohoto milenia. Sluší se říct, že do mladé historie značky UM se zapsal rodinný patriarcha, pan Octavio Villegas Llano, který už od svých mladých let snil a přemýšlel o nových možnostech dopravy. Inspiroval se nejistými životními podmínkami obyvatel Latinské Ameriky v polovině 20. století a vždy vyráběl a nabízel dopravní prostředky pro nízko a středně příjmové skupiny obyvatelstva celé Ameriky s nadějí, že zlepší jejich život. Vždy jeho záměrem bylo, nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu.

Kvalitní, radost přinášející motocykly, které nenechají jezdce lhostejnými

V roce 2016 značka UM® vstoupila na evropský trh a milionům nejen mladých zákazníkům ukázala motocykly, které si získávají jejich srdce a poskytují jim bezchybnou kombinaci jedinečnosti a výkonu spolu s vysokou užitnou hodnotou. Pro rodinu motocyklů UM tím začala další etapa.

​VSTUPTE DO NAŠEHO SVĚTA A OBJEVTE KVALITU,

SERVIS A UNIKÁTNÍ ZÁŽITKY Z JÍZDY!

UM ( United Motorcycle ) rodinná společnost založená v roce 2009 v USA, v roce 2016 přichází na EU trh. V roce 2017 se ve Španělsku a Portugalsku prodalo 3500 ks a s námi se UM posunuje do střední Evropy. Jedná se o širokou nabídku motocyklů do 125ccm, typu cruiser, scrambler, naked, které na trhu chybí a dále pak klasické motard a enduro.

Info o výrobci motocyklů


Kvalitní, radost přinášející motocykly, které nenechají jezdce lhostejnými

Již v začátcích značky UM bylo jejím zakladatelům jasné, že bez inovací se nesplní jejich vize: aby se motocykl UM stal ústředním prvkem života svých jezdců; a stane se z něj pouhý dopravní prostředek nelišící se od ostatních značek. A proto tedy, co se estetické stránky týče, působivý design byl a vždy bude jedním z hlavních pilířů značky UM. Stejně tak důležité jsou inovace v oblasti bezpečnosti a komfortu. Značka UM má svůj vlastní tým designerů a spolupracuje se světově známými konstrukčními studii i designéry. Cíl je jasný: stvořit ambiciózní motocykl, dostupný pro všechny, s inovativními bezpečnostními prvky a s neotřelým výrazným vzhledem.

UM Motorcycles - stopětadvacítky nejen pro mladé

Naše firma sídlící v Benešově, je známá především jako prodejce čtyřkolek. Nově do jejího portfolia přibyla značka vyplňující "díru" na trhu v segmentu motocyklů do 125 ccm. Zejména v kategorii cruiser a café racer. UM Motorcycles si získává srdce nejen mladých motorkářů, ale i těch starších co už si netroufnou na těžké stroje za zajímavou cenu.

Historie mladé firmy sahá na počátek tohoto tisíciletí, kdy si rodina Villegasových nechala název UM Motorcycle zaregistrovat na floridském patentovém úřadě. Za praotce značky bychom mohli označit pana Octavia Villegase Llana, který už od svého mládí toužil po dostupné dopravě pro každého. Inspirací mu v tom byla životní situace lidí z latinské Ameriky v polovině dvacátého století, kdy pro ně vyráběl a dovážel z Asie dostupné stroje s co nejvyšší možnou kvalitou. Tolik stručná historie americké firmy, jejíž maloobjemové motocykly se vyrábějí v Asii, nyní si pojďme představit, co se skrývá pod třemi modelovými řadami Renegade, DSR a Xtreet.